Just Pearls sa zmenil na Feel Pearls

Ani sme sa nenazdali a je tu opäť krásne rozkvitnuté ročné obdobie. 🍂 Jeseň nie je len o jeho farebnosti, ale aj o bohatom zásobovaní našich stolov sezónnymi superpotravinami. 🥕 Tieto potraviny potešia tvoje chuťové poháriky, ale môžu mať aj pozitívny vplyv na zdravie a vzhľad tvojej pokožky. Ak túžiš po zdravej a krásnej pokožke aj počas jesene, mala by si zvážiť zaradenie týchto jesenných superpotravín do svojej stravy a do svojej bežnej rutiny starostlivosti o pleť. 👇

💜 Slivky

Slivky sú plné vitamínu A a C, ktoré sú dôležité pre zdravú pokožku. Vitamín A pomáha udržať pleť hydratovanú, zatiaľ čo vitamín C pôsobí ako antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom a prispieva k zlepšeniu tónu pokožky.

🫖 Čaj z harmančeka

Harmančekový čaj je bohatý na antioxidanty a má protizápalové účinky. Jeho pitie môže pomôcť zmierniť začervenanie a podráždenie pokožky.

🍎 Jablko

Jablká sú ďalšou jesennou superpotravinou, ktoré sú skvelé pre pleť. Obsahujú vitamín C a vlákninu, ktorá podporuje odstraňovanie toxínov z tela. To môže pomôcť zlepšiť vzhľad pokožky a zmierniť začervenanie.

🎃 Tekvica

Tekvica je skvelým zdrojom vitamínu E, ktorý je známy svojimi protizápalovými vlastnosťami. Pomáha udržiavať pokožku chránenú pred poškodením a prispieva k zachovaniu mladistvého vzhľadu.

🥕 Mrkva

Mrkva je známa svojím obsahom beta-karoténu, ktorý sa v tele premieňa na vitamín A. Vitamín A je nevyhnutný pre zdravý rast a obnovu pokožky. Pravidelná konzumácia mrkvy môže prispieť k zdravšiemu vzhľadu pokožky.

🍃 Špenát

Špenát je bohatý na železo, ktoré pomáha pri prenose kyslíka do buniek pokožky. Toto môže viesť k zlepšeniu tónu pokožky a celkovému zlepšeniu jej štruktúry. 

Integrovaním týchto jesenných superpotravín do svojej stravy môžeš zlepšiť zdravie a krásu svojej pokožky počas jesene. 🍁 Nezabudni však, že starostlivosť o pleť zahŕňa nielen stravovanie, ale aj dôslednú a pravidelnú starostlivosť o pokožku a jej hydratáciu. Ide o dokonalú kombináciu s vitamínmi a minerálmi, ktoré obsahujú produkty Feel Pearls. 💎

Tvoja pokožka ti za to bude určite vďačná. 🤍