Najväčšia letná akcia s kódom Perly25

Zimné obdobie je veľmi špecifické na skincare rutinu. ❄️ Pleť potrebuje kvôli mrazivým teplotám poriadnu dávku vitamínov a hutnejšie krémy. Na rýchlu zmenu teplôt a prvé slnečné lúče sa však treba tiež poriadne pripraviť, pretože s jarou prichádza aj suchá a svrbivá pokožka.

Čo je pre tvoju pleť najlepšie cez toto prechodné obdobie? Prečítaj si naše tipy, aby tvoja pleť nestratila pružnosť a mladistvý vzhľad.

Ani ty si sa sa týchto teplejších dní nevedela dočkať? Tvoja pokožka však potrebuje trochu viac času na prispôsobenie sa. Jar prináša viac vlhkosti a vyššie teploty, čo si vyžaduje úpravu tvojej ochrany pred slnkom.

✔️ Začni s peelingom 

Počas týchto mesiacov je najvyšší čas vrátiť sa k peelingu a rozjasniť mdlú pokožku, ktorá sa nahromadila počas zimy. Vrelo odporúčané vedcami sú aj chemické peelingy na naštartovanie jarného režimu. Pokožka sa rýchlejšie zbaví odumretých buniek a spustí produkciu kolagénu. 

Nezabúdaj na SPF 

Jarné slnko je veľmi ostré a pred nebezpečnými UV lúčmi, ktoré spôsobujú starnutie pleti sa treba chrániť. Krémy so širokospektrálnou ochranou sú tým najjednoduchším krokom k mladistvo vyzerajúcej pokožke. 

Anti-aging aj v mladom veku

Proti starnutiu pokožky je potrebná najmä hydratácia zvnútra aj zvonka. Takže okrem pravidelného dodržiavania pitného režimu nezabúdaj ani na krém s účinnými hydratačnými látkami. Jednou z nich je mimoriadne účinná nízkomolekulárna kyselina hyalurónová. Preniká hlboko do epidermálnych vrstiev pleti a viaže na seba vodu, vďaka čomu vypína pokožku a drobné vrásky. 

Vyhľadávaj antioxidanty 

Nikto nemá rád pigmentáciu, najmä ak je spôsobená slnkom. Antioxidanty sú užitočné najmä počas jarných a letných mesiacov. Preto je súčasťou hydratačného pleťového krému Feel Pearls aj mimoriadne silný antioxidant – vitamín E. Ten pomáha spomaľovať starnutie pokožky. Telo si tento vitamín nedokáže vyrobiť sám a preto je potrebné ho pleti dodávať v kozmetických výrobkoch. 

Vďaka tomu, že hydratačný pleťový krém Feel Pearls obsahuje okrem antioxidantov aj SPF 15 a kyselinu hyalurónovú, je naozaj účinnou širokospektrálnou ochranou. Zmierňuje prejavy starnutia, pleti navracia pružnosť a pevnosť, napomáha upokojovať podráždenú pokožku a postará sa o dostatočnú hydratáciu pleti. 

Na zdraví tvojej pleti nám záleží. Aj preto sa spájame s odborníkmi, aby sme ti zaručili najvyššiu kvalitu starostlivosti. Pridaj sa na našej ceste za krásnou pleťou a sleduj nás na našich sociálnych sieťach.